انجام پایان نامه
انجام پايان نامه

انجام پایان نامه ارشد

مراحل انجام پایان نامه ارشد ، از انتخاب موضوع تا دفاع نهایی

  • گزینش موضوعی مطلوب با حوزه مناسب
  • بر اساس موضوع انتخاب شده ،اساتید برتر را شناسایی و استاد راهنما را انتخاب میشود
  • نگارش و ویرایش پایان نامه ارشد
  • پس از نگارش ۲ فصل اول پایان نامه ،پایان نامه  به دانشجو ارائه داده میشود تا تایید شود و در صورت نیاز ویرایش شود.(مقدمه و ادبیات)
  • نگارش فصل سوم پایان نامه ارشد  و ارائه آن به دانشجو جهت تایید و در صورت نیاز ویرایش آن(این فصل شامل متدولوژی و مدل کار است)
  • فصل چهارم و پنجم پس از نگارش به دانشجو ارائه میشود و در صورت نیاز اصلاحات انجام میشود.(این فصل ها شامل یافته های پژوهش و تحلیل و نتیجه گیری میباشد)
  • پس از اتمام نگارش پایان نامه ،پایان نامه ارشد به همراه منابع و مرجع های بکار رفته در پایان نامه به دانشجو ارائه میشود.
  • با تایید دانشجو ویرایش کلی پایان نامه صورت میپذیرد.

دریافت رایگان موضوع پایان نامه

انتخاب موضوع پایان نامه با راهنمایی استاد راهنما صورت میپذیرد.

پس از دریافت فرمت موردنظر دانشگاه برای نگارش پایان نامه ، نگارش پایان نامه با موضوع انتخابی آغاز میشود.

اصلاح ایراد های وارد شده به پایان نامه را موسسه مشاور آنلاین انجام خواهد داد.

برای آمادگی دانشجو به منظور دفاع از پایان نامه در جلسه دفاعیه ،جلسه ای توجیهی برای دانشجو برگزار خواهد شد.(اتمام قرار داد موسسه با دانشجو)

تهییه فایل ارائه جهت دفاع از پایان نامه

ارائه یک نسخه از پایان نامه به داوران پایان نامه

صحافی تایید شده در ۳ نسخه میبایست به دانشگاه ارائه شود.

در موسسه مشاور آنلاین انجام پایان نامه ارشد،انجام پایان نامه دکتری و سفارش پایان نامه صورت میپذیرد.

 

انجام پایان نامه ارشد همواره یکی از مهم ترین دغدغه های دانش آموختگان در مقطع ارشد بوده است،زیرا ارائه موضوعی منحصر به فرد و عالی در بازه زمانی کوتاهی که باید پایان نامه ارائه شود وهمچنین دسترسی و استفاده از مستندات به روز و معتبر، همیشه دانشجویان را با مشکلات فراوانی همراه ساخته است.

شما دانشجویان گرامی برای انجام پایان نامه ارشد خود به بهترین شکل ممکن،ضروری است برای انتخاب موضوع،چارچوب کلی پایان نامه و استفاده از مقالات معتبر با فردی که در زمینه شاخه تحصیلی شما تخصص لازم و کافی را دارد،مشورت نمایید.تا بتوانید با راهنمایی های بی دریغ این متخصصین انجام پایان نامه ارشد خودرا به راحتی به ثمر برسانید.

متخصصین ما در تمامی مراحل انجام پایان نامه ارشد شما، شما عزیزان را همراهی میکنند تا بتوانند شما را به نتیجه دلخواهی که مدنظر دارید برسانند.

همکاری متخصصین ما در انجام پایان نامه ارشد از انتخاب موضوعی مناسب آغاز میشود.

مشاوران ما مرحله به مرحله در انجام پایان نامه با شما گام برمیدارند.همچنین آموزش های ضروری را نیز به شما عزیزان ارائه میدهند تا شما دانشجویان محترم قادر به دفاع از پایان نامه خود در روز دفاعیه باشید.

مشاوران ما در انجام پایان نامه ارشد شما باتوجه به روزترین مقالات معتبر دنیا،موضوع پایان نامه را ارائه میدهند و شما را در تمام مراحل انجام پایان نامه ارشد در جریان فعالیت صورت گرفته قرار میدهند و تمام منابع پایان نامه را در اختیارتان قرار میدهند.

از دیگر خدماتی  که توسط گروه انجام پایان نامه ارشد صورت میپذیرد،ارائه مقاله مناسب از پایان نامه شما میباشد وتمام موارد لازم برای دفاع از پایان نامه را به شما ارائه میدهند.

 انجام پایان نامه براساس سیلابس هایی که از سوی دانشگاه شما ارائه میشود صورت میگیرد و تمامی موارد گفته شده در این فرمت مدنظر مشاورین ما قرار میگیرد.

برای داشتن پایان نامه ای معتبر بدون شکقدم اول  داشتن موضوعی غیر تکراری است، زیرا موضوع پایان نامه مهم ترین رکن در انجام پایان نامه ارشد میباشد.در ادامه نیزنگارش پایان نامه طبق موضوع انتخاب شده از اهمیت بالایی برخوردار است.

گروه متخصصین ما  انجام پایان نامه ارشد  را در تمامی رشته های تحصیلی اعم از:

انجام پایان نامه ارشدفنی مهندسی

انجام پایان نامه ارشد علوم پایه

انجام پایان نامه ارشد علوم انسانی

انجام میدهند،تا بتوانند در همه حال پاسخگوی نیاز شما دانشجویان عزیز باشند.

یکی از ویژگی های مهم گروه متخصصین مشاور آنلاین بهره گیری از به روزترین مقالات و منابع رده اول و تایید شده در سراسر دنیا برای انجام پایان نامه ارشد میباشد.