انجام پایان نامه
انجام پايان نامه

آموزش و مشاوره انجام پایان نامه کارشناسی ،آموزش و مشاوره انجام پایان نامه ارشد وآموزش و مشاوره انجام پایان نامه دکتری در رشته های مهندسی آموزش و مشاوره انجام پایان نامه دانشجویی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری  توسط تیم ممتاز مشاور آنلاین با تجربه چند ساله به بهترین نحو ممکن آموزش و مشاوره داده می شود.

[layerslider id=”4″]

انتخاب موضوع پایان نامه


اگر موضوع پایان نامه خود را هنوز انتخاب نکرده اید از موسسه مشاور آنلاین بخواهید برای شما موضوع پایان نامه ارائه دهد و در غیر این صورت در قسمت انجام پایان نامه ارشد، موضوع خود و اینکه تا چه حد و چه مرحله ای پیش رفته اید را برای ما بفرستید تا در اسرع وقت (۲ روز) در دپارتمان مربوطه بررسی و اعلام قیمت شود.

نحوه ارتباط با کارشناس پایان نامه


در موسسه مشاور آنلاین بعد از انعقاد قرارداد دانشجو می تواند به طور مستقیم با کارشناس مربوطه در تماس باشد تا انجام پایان نامه وی با کیفیتی بالاتر انجام گیرد ، همچنین موسسه این امکان را برای دانشجویان فراهم آورده که قبل از پرداخت هزینه با کارشناس خود صحبت کنند و از توانایی وی در انجام پایان نامه خود اطمینان حاصل نمایند.

اطمینان از کپی نبودن پایان نامه

3-3
بهترین مرجع برای تشخیص کپی نبودن پایان نامه، اعتبارسنجی با استفاده از موتور جستجوگر گوگل می باشد.شما با جستجوی بخشهای مختلفی از متن پایان نامه خود بصورت پاراگراف در گوگل می توانید متوجه شوید که اصالت اثر حفظ شده است یا خیر. اگر با موسسه ای قرارداد می بندید حتما در بندهای قرارداد تضمین کیفیت را لحاظ نمایید و کار را مرحله به مرحله تحویل بگیرید

نکات مهم در عقد قرارداد با موسسه انجام پایان نامه چیست؟

۱)حتما به صورت حضوری به دفتر موسسه مراجعه کنید زیرا  خیلی از سایت های انجام پایان نامه صرفا دارای یک آدرس نامعتبر می باشند و در مراجعه حضوری شما متوجه این مساله خواهید شد.

۲)قبل از انعقاد قرارداد حتما از رزومه کارشناس دیدن نمایید و صحت آن را بررسی کنید زیرا خیلی از موسسات بعد از انعقاد قرارداد کارشناس تعیین میکنند و ممکن است زمان را از دست بدهید.

۳)در صورت مراجعه حضوری حتما از دستگاه کارتخوان استفاده نمایید زیرا دستگاه کارتخوان از نظر اعتبار حقوقی بالاتر از کارت به کارت می باشد و مربوط به موسسه است نه شخص حقیقی.

۴)دانشجویان زیادی بوده اند که کارشناس آنها به هر دلیلی در اواسط کار پایان نامه را بی فرجام رها میکند. حتما از توانمند بودن موسسه اطمینان پیدا کنید تا در صورت بروز این مشکل کارشناسان دیگری داشته باشد که جایگزین کارشناس قبلی کند.

۵)نمونه کارهای موسسه در رشته ی خود را ببینید تا از تجربه موسسه آگاه شوید.

شماره های تماس

با ما تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان بهره مند شوید ، همچنین شما می توانید به صورت حضوری، در دفتر موسسه با کارشناسان ما صحبت نمایید مراجعه کنید.

آدرس : تهران فلکه دوم صادقیه انتهای فردوس شرق نبش خیابان ابراهیمی جنوبی مجتمع عقیق واحد ۱۳

برگذاری-جلسه-آموزشی-جهت-آمادگیبرگزاری جلسه آموزشی جهت آمادگی دانشجو برای دفاع: به منظور شناخت کافی دانشجو از کار و آمادگی جهت حضور در جلسه دفاع، مشاورآنلاین امکان برگزاری جلسه توجیهی را برای دانشجو فراهم می‌کند.

حمایت تا آخرین لحظه: سابقه فعالیت موسسه تضمینی بر پشتیبانی دانشجو تا پایان کار می باشد.

اصلاحات تحقیق: مشاورآنلاین متعهد می‌شود که تا تایید نهایی کار، اصلاحات وارد شده از طرف استاد راهنما را در زمینه انجام پایان نامه انجام دهد.

حفظ اطلاعات شخصی دانشجو: اطلاعات شخصی دانشجو نزد مشاورآنلاین محفوظ می ماند و به هیچ عنوان افشاء نخواهد شد.

معیار های ارزیابی پایان نامه

جنبه نوآوری تحقیق: یکی از سوالات قطعی اساتید داور هر پایان نامه به طور حتم راجع به جنبه های نوآوری پژوهش انجام شده توسط دانشجو می‌باشد که طبیعتا در انتخاب اولیه موضوع و نگارش پروپوزال حتما باید به این امر توجه شود.

نتیجه گیری مناسب: معمولا فصل پنجم پایان نامه ها به تحلیل و نتیجه گیر ی دستاوردهای تحقیق اختصاص می‌یابد که اکیدا باید توجه شود که نتیجه‌گیری دارای بعد عمومی نبوده و مشخصا مربوط به تحقیق صورت گرفته باشد.

نگارش صحیح: محتوای پایان نامه باید از ساختار تعیین شده در پروپوزال تبعیت کند و متدولوژی مشخص شده نباید دچار انحراف شود

پیروی از فرمت نگارشی استاندارد: هر دانشگاه برای نگارش پایان نامه ارشد تحصیلات تکمیلی دارای یک فرمت از پیش تعیین شده می‌باشد که طبیعتا بایستی نوشتار در آن قالب انجام شود مرجع دهی ها طبق استاندارد مشخص شده صورت پذیرد.

چکیده غنی: از آنجایی که اساتید داور به منظور درک کلی محتوای تحقیق در اولین مرحله اقدام به مطالعه چکیده می‌کنند، لذا باید چکیده به طور مناسب تهیه و به دقت نوشته شود.

خروجی نرم افزار: دانشجو در صورتی که بر نرم افزار مورد استفاده در پژوهش تسلط کافی نداشته باشد و از شخصی برای مشاوره کمک گرفته باشد، باید دقت شود که اساتید داور در این مورد از وی سوال خواهند پرسید، لذا یا بایستی بر نرم افزار مذکور مسلط شود و یا پاسخ سوالات احتمالی اساتید داور را از پیش آماده کرده باشد.

ارائه موضوع پایان نامه


۱)ارائه موضوعات پایان نامه بر اساس مقالات معتبر ISI
۲)تعریف موضوع پایان نامه منطبق با زمینه شغلی، علاقه و توانایی دفاع دانشجو
۳)بومی سازی و سفارشی سازی موضوع بر اساس ویژگی های کشور
۴)دادن حق انتخاب به دانشجو با ارائه لیستی از موضوعات متنوع

 

 

 

انجام پایان نامه


موسسه ی مشاور آنلاین با تجربه چند ساله در زمینه انجام پایان نامه ارشد ، انجام پایان نامه دکتری ، سمینار و پروپزال در حوزه های فنی مهندسی و نیز علوم پایه و علوم انسانی قادر است نیازها و سلایق مختلف دانشجویان عزیز را برآورده سازد. همچنین موسسه ی مشاور آنلاین با دارا بودن کادر متخصص و با تجربه درحوزه فعالیت های خود اکنون آینده ای درخشان را در فراروی خود می بیند.

 

 

 

انجام پروژه


انجام پروژه های دانشجویی در رشته های مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی ،سفارش انجام پروژه های دانشجویی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری توسط تیم ممتاز شامل فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در مشاور آنلاین به بهترین نحو ممکن پیاده سازی و تحویل داده می شود.

 

 

 

انجام پایان نامه در موسسه ی مشاور آنلاین به چه صورت می باشد؟

شما با مراجعه حضوری به موسسه ی مشاور آنلاین می توانید از فعالیت و توانایی ما در انجام پایان نامه ارشد و دکتری اطمینان حاصل نمایید.

تمامی موضوعات ارائه شده موسسه جدید و قابل درج در سایت ایران داک می باشد و موضوع پایان نامه را در جهت زمینه فعالیت استاد راهنمای دانشجو تنظیم خواهیم کرد و در صورتی که موضوع پایان نامه شما توسط استاد رد شود موسسه دوباره برای شما موضوع استخراج می کند و این روند تا مرحله ی تصویب ادامه خواهد داشت.

در غیر اینصورت اگر شما پیش از این موضوع پایان نامه را انتخاب کرده اید می توانید از قسمت انجام پایان نامه اقدام نمایید تا ظرف مدت ۲ روز بررسی و اعلام قیمت شود.

شما نیز می توانید قبل از انعقاد قرار داد با کارشناس مربوطه صحبت کنید و از توانایی وی در انجام پایان نامه خود اطمینان حاصل نمایید تا برای شما این موضوع رفع ابهام شود و در صورتی که پایان نامه شما با کیفیت انجام شده باشد امکان استخراج مقاله از آن نیز وجود خواهد داشت.

تعهدات-مشاور-آنلاین

 

کپی نبودن در انجام پایان نامه : موسسه مشاور آنلاین یکی از معتبرترین موسسات در زمینه انجام پایان نامه به شمار می رود و متعد می شود به هیچ عنوان در انجام پایان نامه شخص مورد نظر بدون مرجع دهی استفاده نشود و خیال شما را از این بابت آسوده خواهد کرد.

کیفیت در انجام پایان نامه : موسسه مشاور آنلاین از بهترین کارشناسان با بالاترین سطح عملی از معتبر ترین دانشگاه های سطح کشور در زمینه انجام پایان نامه دانشجویی قرار داد می بندد و کیفیت پایان نامه شما را تضمین خواهد کرد.