انجام پایان نامه
انجام پايان نامه

نام شما (الزامی)

نام خانوادگی شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

شماره تماس (الزامی)

مقطع تحصیلی

نوع دانشکاه

رشته تحصیلی (الزامی)

موضوع

محدوده زمانی مورد نظر شما

قرار داد شما چگونه ثبت شود؟ جهت تسریع در پروژه ثبت قرار داد آنلاین در اولویت هست و مشمول تخفیف می شود.
 حضور در دفتر غیر حضوری - آنلاین

پیوست فایل های پروژه
پیام شما

Please leave this field empty.

کد روبرو را در کادر زیر وارد کنید: captcha

آموزش انجام پایان نامه

یکی از دردسر های دانشجویان برای فارغ التحصیلی بدون شک ارائه و انجام پایان نامه است .فارغ از اینکه شما دانشجوی قوی و یا ضعیفی در رشته خود هستید این مطلب همواره برای شما دغدغه ذهنی ایجاد میکند و وقت زیادی را از شما خواهد گرفت. در این میان هستند کسانی که با فراگیری چند نکته و مضمون راه دشوار را برای خود بسیار آسان تر میکنند.در ادامه مقاله ما شما را به طور کلی با بحث انجام پایان نامه و خود پایان نامه آشنا خواهیم کرد .

ابتدای راه انتخاب موضوع پایان نامه است.این مرحله مهمترین مرحله کل پایان نامه است زیرا تمامی کاری که شما باید انجام دهید حول محور این موضوع خواهد بود . شما در این مورد باید بسیار با دقت و نظم پیش بروید و از مدتی قبل به فکر انتخاب موضوع پایان نامه باشید.نکته بسیار مهم در موضوع پایان نامه اینست که شما باید به موضوع انتخابی علاقه مند باشید تا بتوانید دشواری های این راه را با علاقه خود پشت سر بگذارید.اما چطور باید موضوع پایان نامه را انتخاب کنید.چند راه کار کلی را برای شما ارائه می دهیم تا در انتخاب خود بتوانید بسیار بهتر عمل کنید.

انتخاب  این موضوع کاملا در اختیار شماست پس می توانید کاملا با دست باز به تحقیقات خود و افکار در خور جامه عمل بپوشانید. نکته بعدی اینست که این پروژه پایان نامه شخصی شماست و شما خودتان باید روی آن کار کنید پس نظر دیگران را نباید برای خود مرجع قراردهید.هدف ما این نیست که شما مشاوره نداشته باشید و با کسانی که توانایی کمک به شما را دارند گفت و گو نکنید.حتما می دانید که مشورت در انجام پایان نامه بسیار اثر گذار است ولی تمام آنچیزی که شما باید انجام دهید اینست که سعی کنید تا از این مشاوره  ها در جهت به ثمر رساندن ایده خود استفاده کنید و نه اینکه آنرا تغییر بدهید.

مطلب بعدی اینست که ایده خود را در سطح استانداردهای جهانی در نظر بگیرید. به هیچ عنوان نظر ، ایده و تحقیقات خود را دست کم نگیرید.زیرا ممکن است همین پایان نامه مقدمات پیشرفت های بعدی شما حتی در سطح بین المللی را به ارمغان داشته باشد.همینطور که این وضعیت برای بسیاری از افراد به وجود آمده است و آنها توانسته اند با همین انجام پایان نامه به درجات بسیار بالا دست پیدا کنند.

نکته آخر و مهم در مورد به اتمام رساندن و انجام پایان نامه ،زمان انجام پروژه است.ممکن است در مراحل مختلف پایان نامه بخاطر کم و کاستی هایی و یا به تعویق افتادن پروژه ها زمان برنامه ریزی شده برای انجام پایان نامه مکفی نباشد.بهترین راهکار اینست که اولا از مدتی قبل تر به فکر انجام پایان نامه و موضوع آن باشیدو ثانیا اینکه در هر برهه ای که از نظر زمانی به مشکل میخورید دوباره برای زمان باقی مانده خود برنامه ریزی کنید تا کمترین ضرر متحمل شما بشود.

مطمئن باشید که با استفاده بجا از همین نکات و راهکار ها می توانید تغییری شگرف در انجام پایان نامه خود به وجود آورید و همچنین آنرا به بهترین نحو ارائه کنید.

جهت درخواست انجام پایان نامه ، فرم درخواست انجام پایان نامه که در ذیل وجود دارد را تکمیل نمایید: