انجام پایان نامه
انجام پايان نامه

نکات لازم جهت انجام پایان نامه

نکات لازم جهت انجام پایان نامه

در دوره ی کارشناسی ارشد ، ارائه پایان نامه ارشد به مراتب قدری پیچیده تر و دشوار تر از انجام آن در دوره ی کارشناسی است. و در عین حال مباحث پایان نامه ارشد سنگین تر و پیچیده تر است. به علاوه در این سطح از شما انتظار بسیار بیشتری دارند زیرا شما یک بار در دوره ی کارشناسی نسبت به انجام و پس از آن ارائه پایان نامه اقدامات لازم را انجام داده اید .در به انجام رساندن پایان نامه ارشد مراحل مختلفی وجود دارد که ما در اینجا به مهمترین آنها که توصیه هایی برای مراحل انجام پایان نامه ارشد اشاره خواهیم کرد.

سعی کنید که هر هفت یا هشت روز یکبار به استاد خود سر بزنید و گزارشی از پیشرفت پایان نامه ارشد خود به او ارائه دهید .گزارش خود را به دانشکده می توانید به هر ۵۰ و یا ۶۰ روز یکبار هم محدود کنید.

حتما از تحقیقات گذشته در موضوع پایان نامه ارشد خود بهره بگیرید و اطمینان حاصل کنید که از تمامی منابعی که در اختیار داشته اید حداکثر استفاده را برده اید.این کار هم به ادامه راه شما کمک شایانی خواهد کرد و هم اینکه با خواندن مطالب دست شما را در چاله چوله های پیش روبه مقدار زیادی خواهد گرفت.

تمامی تحقیقات و مطالب خود را شماره بندی کنید.اینکار در گزارش نهایی که میخواهید به استاد بدهید بسیار سودمند خواهد بود و به این ترتیب می توانید از تجربیات استاد هم در اجرا و به انجام رساندن هر چه بهترانجام پایان نامه ارشد نهایت استفاده را ببرید.

برای نظم دادن به تحقیق خود در اسرع وقت پروژه خود را فصل بندی کنید و آنرا به استاد راهنما نشان دهید تا بتوانبد بعد از ویرایش آنرا به صورت کتبی . مکتوب ارائه کنید.این کار زمان زیادی نخواهد برد.

یکی از معضل های دانشجویان برای اتمام پایان نامه ارشد و کلا پایان نامه شیوه نگارش و جمع بندی مطالب به صورت صحیح و زیبا است.مطمئن شوید که قبل از اینکه تصمیم به اینکار بگیرید چند روش و اصول اولیه در این باره را فرا گرفته باشید.شیوه نگارش پایان نامه ارشد در این سطح بسیار حائز اهمیت می باشد و می تواند برای پذیرش آن بسیار مثمر ثمر واقع شود.

آخرین نکته و ریزترین آن اینست که در صحیح تایپ کردن خود کوشا باشید و دقت کنید که تمامی کلمات و عبارات به صورت صحیح تایپ شده اند و منظور شما را خواهند رسانید.زیرا در این سطح از آموزش اشکالات تایپی میتواند به طور کای تمام پایان نامه ارشد شما را خراب کند.

اینها نکات و مطالب کلی شیوه انجام پایان نامه ارشد بود که بر اساس تجربه بدست آمده و به این وضوح در هیچ کتاب و منبعی پیدا نخواهد شد.امیدواریم توانسته باشیم شما را در این امر یاری کنیم.

انجام پایان نامه ارشد , انجام پایان نامه , پایان نامه ارشد


ارسال نظر / درخواست پشتیبانی

ایمیل نمایش داده نمی شود